SOŠ PaS Námestovo Medzinárodné obchodné vzťahy Správca počítačovej siete Manažment regionálneho cestovného ruchu Kaderník Kozmetik Vlasová kozmetika Kozmetický salón Kadernícky salón

SOŠ PaS Námestovo

Medzinárodné obchodné vzťahy

VIAC INFORMÁCIÍ

Správca počítačovej siete

VIAC INFORMÁCIÍ

Manažment regionálneho cestovného ruchu

VIAC INFORMÁCIÍ

Kaderník

VIAC INFORMÁCIÍ

Vlasová kozmetika

VIAC INFORMÁCIÍ

Kozmetický salón

VIAC INFORMÁCIÍ

Kadernícky salón

VIAC INFORMÁCIÍ

Skúsenosťou k úspechu

V rámci predmetu Aplikovaná ekonómia, pod záštitou neziskovej organizácie JA Slovensko sa Natália Žuffová, žiačka 3. ročníka študijného odboru manažment regionálneho cestovného ruchu, zúčastnila celoslovenského finále súťaže Business Idea – súťaž podnikateľských nápadov študentov stredných škôl. Natália a jej vedomostno-zábavná hra „Cesta do rozprávky“, ktorej cieľom bolo odtiahnuť deti od počítačov a pritiahnuť rodičov k deťom, patrila medzi 11 najlepších finalistov.

Career day

Nezisková organizácia JA Slovensko v spolupráci so spoločnosťou AT&T Global Network Services Slovakia opäť pripravila pre nás, žiakov programu aplikovaná ekonómia, veľmi zaujímavý workshop pod názvom Career day, ktorý sa konal 16. júna 2015 v Bratislave.

Môj deň v parlamente

11. marca 2015 sme navštívili Slovenskú národnú radu a stretli sme sa osobne s predsedom Žilinského samosprávneho kraja Jurajom Blanárom. Kládli sme mu rôzne otázky a pýtali sme sa na problémy, ktoré nás zaujímali.

MLADÝ DIGITÁLNY EURÓPAN

Súťaž organizuje spoločne Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky a Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku. Partnerom súťaže je Úrad vlády Slovenskej republiky.

Zuberec - Roháče

20. mája 2015 sme sa vybrali navštíviť Roháče. Za cieľ sme si stanovili prvé pleso a Tatliačku. Pekná a nenáročná trasa vyhovovala našej ešte nevytrénovanej kondičke po dlhom zimnom nečinnom období, ale aj tak počasie a hory ukázali svoju silu.

Slanický ďateľ

Spojená škola Slanická osada Námestovo usporiadala 23. júna 2015 súťaž v písaní na počítači pod názvom Slanický ďateľ 2015“, ktorá je určená pre žiakov prvých ročníkov stredných odborných škôl. Aj naši žiaci sa zapojili do tejto súťaže.

Tradičnou dopravou krížom – krážom Oravou

Projekt podporovaný VÚC Žilina sme realizovali 29. mája 2015 v Oravskej Lesnej, kde sme vyskúšali „Oravský expres“ – lesnú železničku, ktorá v minulosti slúžila na prepravu dreva.

Point Hunting

Na konci školského roka sa vždy schyľuje k uzatváraniu známok a nie každý je spokojný s výsledkami, ktoré dosahuje. Možnosť záchrannej siete sme ponúkli žiakom, ktorí mali o to záujem v podobe súťaže o zlepšenie známky a o extra body do hodnotenia anglického jazyka.

Výstup na Choč

Žiaci druhých ročníkov sa zúčastnili 16. júna 2015 kurzu letných športov. Rozdelili sa na dve skupiny. Prvá skupina sa vybrala na rafting po rieke Orava a druhá skupina išla obdivovať Oravu z výšky – panorámu, ktorú poskytuje Choč. Výstup začal vo Valaskej Dubovej za krásneho slnečného dňa, lenže počasie a hlavne hory ukázali svoju silu, keď sme prekročili hranicu lesa a vstúpili sme do kosodreviny. Náhlou zmenou teploty, viditeľnosti a počasia sa nám ukázala sila hôr.

facebook instagram twitter

Kto je online

Práve tu je 301 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Zriaďovateľ školy

logo vuc