SOŠ PaS Námestovo Medzinárodné obchodné vzťahy Správca počítačovej siete Manažment regionálneho cestovného ruchu Kaderník Kozmetik Vlasová kozmetika Kozmetický salón Kadernícky salón

SOŠ PaS Námestovo

Medzinárodné obchodné vzťahy

VIAC INFORMÁCIÍ

Správca počítačovej siete

VIAC INFORMÁCIÍ

Manažment regionálneho cestovného ruchu

VIAC INFORMÁCIÍ

Kaderník

VIAC INFORMÁCIÍ

Vlasová kozmetika

VIAC INFORMÁCIÍ

Kozmetický salón

VIAC INFORMÁCIÍ

Kadernícky salón

VIAC INFORMÁCIÍ

Rozhodnutie, ktoré mi zmenilo život

Ako budúca kaderníčka som využila ponuku spoločnosti Kadeřníctví 100CZK a absolvovala som týždňovú stáž v Prahe. Okrem získania mnohých skúseností som sa mohla zapojiť do súťaže Student Style.

Fitness maratón

22. júna 2017 od 8.00 hod. do 14.00 hod. sa konal v našej škole fitness maratón. Do cvičenia v našom fit parku sa zapojili všetci žiaci školy. Jednotlivé triedy prichádzali podľa harmonogramu a odcvičili postupne na každom fitnes stroji spolu 30 minút.

Námestovský ďateľ 2017

Naša škola usporiadala 12. júna 2017 školské kolo súťaže žiakov prvých ročníkov v súťažnej disciplíne písanie na počítači „Námestovský ďateľ 2017“.

Živá história vôkol nás

Práce žiakov z ponímania histórie vo svojom okolí. Žiaľ, niektorí nám z histórie prepadli do hystérie...

 

Týždeň modrého gombíka

Týždeň modrého gombíka je celosvetová verejná zbierka, ktorú organizuje Unicef Slovensko. Konala sa od 15. 05. do 21. 05. 2017. Žiaci Žiackej školskej rady SOŠ v Námestove spolu s pani profesorkou sa zapojili do tejto zbierky.

Novodobé otroctvo

Niektorí si povedia, že v dnešnej dobe neexistuje otroctvo, avšak mýlia sa. Otroctvo má v dnešnej dobe veľa foriem a vyskytuje sa dokonca aj na Slovensku. Preto nám združenie OFF pod vedením organizácie Škola života ukázalo temnú stránku nášho sveta.

STRETNUTIE ABSOLVENTOV

18. mája 2017 sa v našej škole uskutočnilo STRETNUTIE ABSOLVENTOV, na ktorom sme si spolu zaspomínali na školské časy strávené v školských laviciach so spolužiakmi, spolužiačkami a prvými láskami. Už pri vstupe cez školskú bránu sa niektorí v spomienkach vrátili o pár rôčkov späť.


Festival študentského remesla

Súkromná stredná odborná škola a Súkromné odborné učilište v Kežmarku usporiadali jubilejný 5. ročník Festivalu študentského remesla pod záštitou pána prezidenta Andreja Kisku. Festival a jeho program sa niesol v historickom duchu baroka aj naša Stredná odborná škola v Námestove sa zapojila - Dámsky historický účes pre obdobie BAROK.

Moje video v NEMECKOM JAZYKU – VYHODNOTENIE

„Koľko jazykov vieš, toľkokrát si človekom.”

„Jeden jazyk určí vašu životnú trasu. Dva jazyky vám otvoria všetky dvere na ceste.”

facebook instagram twitter

Kto je online

Práve tu je 426 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Zriaďovateľ školy

logo vuc