SOŠ PaS Námestovo Medzinárodné obchodné vzťahy Správca počítačovej siete Manažment regionálneho cestovného ruchu Kaderník Kozmetik Vlasová kozmetika Kozmetický salón Kadernícky salón

SOŠ PaS Námestovo

Medzinárodné obchodné vzťahy

VIAC INFORMÁCIÍ

Správca počítačovej siete

VIAC INFORMÁCIÍ

Manažment regionálneho cestovného ruchu

VIAC INFORMÁCIÍ

Kaderník

VIAC INFORMÁCIÍ

Vlasová kozmetika

VIAC INFORMÁCIÍ

Kozmetický salón

VIAC INFORMÁCIÍ

Kadernícky salón

VIAC INFORMÁCIÍ

Označ projekt a zlepši život v kraji

Viac informácií na tejto adrese.

We smile

eTvinning projekt s niekoľkoročnou tradíciou. Partnerom projektu je stredná škola - I.I.S. FLORA z talianskeho mesta Pordenone.

Námestovský ďateľ 2019

Naša škola usporiadala 17. júna 2019 súťaž v písaní na počítači pre žiakov prvých ročníkov „Námestovský ďateľ 2019“. Súťažiaci boli z OA Dolný Kubín, SSŠ EDUCO Slanická osada a aj naši žiaci, víťazi školského kola, a to Tatiana Majcherová (I. M), Juraj Kulich (I. B) a Marko Števurka (I. B).

Hviezdoslavov Kubín 2019 – celoslovenská súťažná prehliadka

Hviezdoslavov Kubín je najstaršou a najprestížnejšou súťažou v oblasti umeleckého prednesu a divadiel poézie na Slovensku.

Projektové stretnutie partnerov v Taliansku

Od 8. do 13. apríla pokračovalo naše projektové stretnutie partnerov Erazmus plus u talianskeho partnera v Pordenone a okolí.

 

COOP Jednota, s. d. v Námestove

Naše žiačky z II. A triedy (odbor kozmetik) a II. K triedy (odbor kaderník) 18. júna 2019 spestrili svojou kreativitou, tvorivosťou a vedomosťami slnečné popoludnie zamestnancom COOP Jednota, s. d. v Námestove na Edyho ranči.

Point Hunting 2019

Opäť mali žiaci možnosť vylepšiť si bodové skóre v hodnotení anglického jazyka. Víťaza čakalo zlepšenie koncoročnej známky o jeden stupeň. Išlo o riešenie zábavných úloh rôzneho typu, odpovede bolo potrebné odovzdávať priebežne.

Zahrajme sa ako kedysi

Žiaci prvých ročníkov rozširovali svoje vedomosti o tradičných regionálnych remeslách.

Jazykový Kvet 2019

14. júna 2019 sa konalo celoslovenské kolo súťaže v prednese anglickej poézie a prózy. Našu školu reprezentovali dve víťazky krajského finále. Ich cesta k úspechu bola pomerne zložitá.

facebook instagram twitter

Kto je online

Práve tu je 313 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Zriaďovateľ školy

logo vuc