SOŠ PaS Námestovo Medzinárodné obchodné vzťahy Správca počítačovej siete Manažment regionálneho cestovného ruchu Kaderník Kozmetik Vlasová kozmetika Kozmetický salón Kadernícky salón

SOŠ PaS Námestovo

Medzinárodné obchodné vzťahy

VIAC INFORMÁCIÍ

Správca počítačovej siete

VIAC INFORMÁCIÍ

Manažment regionálneho cestovného ruchu

VIAC INFORMÁCIÍ

Kaderník

VIAC INFORMÁCIÍ

Vlasová kozmetika

VIAC INFORMÁCIÍ

Kozmetický salón

VIAC INFORMÁCIÍ

Kadernícky salón

VIAC INFORMÁCIÍ

Úradné hodiny v Strednej odbornej škole podnikania a služieb počas letných prázdnin

Výhovorky bokom

Inštitút mládeže IUVENTA pripravil celoslovenskú zdravú súťaž, ktorej cieľom bolo podporiť harmonický súlad tela a duše (ideál kalokagatie). Bola založená na plnení 12 výziev a pokynov známych osobností. Záujemcovia sa museli zaregistrovať a uverejňovať v priebehu mesiaca jún fotografie alebo videá splnených výziev na svojom Instagrame.

Výzvy známych osobností boli prezentované formou motivačných videí, ktoré odporúčame každému vidieť i počuť.

Môj slovník z reality alias Slovíčka v malíčku

Tak ako každý rok, aj teraz sa naša škola zapojila do súťaže Môj slovník z reality. Počas začiatku roka 2020 súťažiaci pracovali na svojich slovníkoch, keďže školské kolo sa malo uskutočniť prezenčne v druhej polovici marca.

Poskytovanie kaderníckych služieb v CSS Studienka Novoť

10. júna 2020 sa osem žiačok II. K triedy spolu s triednou učiteľkou a majsterkami odborného výcviku zúčastnili školskej akcie. Cieľom bolo poskytovanie kaderníckych služieb klientom CSS Studienka Novoť.

Priorita Európskej komisie na rok 2020 – Green Deal

Zhoršovanie stavu životného prostredia a zmena klímy predstavujú existenčnú hrozbu pre Európu i svet. Na zvládnutie tohto problému prijala EÚ Green Deal – Európsku zelenú dohodu. O čo ide a ako sa dohoda týka aj nás na Slovensku, zisťovali žiaci

Po stopách viery našich otcov

Spolu so žiakmi našej školy (I. A, I. B, I. K, I. M, III. A) sme sa zúčastnili exkurzie „Po stopách viery našich otcov“ v dňoch 22. - 24. 11. 2019. Navštívili sme európske veľkomesto Paríž.

Jazykový kvet 2020 – krajské finále

Jazykový kvet je súťaž v recitácii cudzojazyčnej poézie a prózy. Naša škola sa každoročne zúčastňuje a dosahuje pekné výsledky. Tento rok mali školu reprezentovať v krajskom semifinále dve žiačky v kategórii ANJ – prevzatá tvorba a jeden žiak v kategórii ANJ – vlastná tvorba.

Mladé filantropky

Ak sa v súčasnej dobe hovorí, že mladej generácii chýba ľudskosť, empatia, tak Vás sklamem.

facebook instagram twitter

Kto je online

Práve tu je 364 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Zriaďovateľ školy

logo vuc