Aktuality 2016-2017

Deň s Tebou, mami

MAMA – titul, ktorý sa nedá získať na žiadnej vysokej škole. Tento titul prináša život sám. No o to je krajší. Skrýva v sebe veľa lásky, múdrosti, súcitu, obetovania sa, ale aj bolesti.

 

Nedá sa vymenovať všetko, čo toto jednoduché slovo v sebe skrýva, nemožno zmerať lásku, ktorú cíti matka k svojmu dieťaťu, nedá sa zrátať čas, ktorý matka venuje svojim deťom. Nikto nedokáže zmerať bolesť, súcit a ani pocity matky, keď sa jej dieťaťu nedarí. Ale vieme, čo sa dá … – vrátiť matke lásku a prejaviť jej vďačnosť.

Ako jednu z foriem prejavenia vďačnosti všetkým mamám sa žiačky Strednej odbornej školy v Námestove rozhodli pripraviť „Deň s Tebou, mami“. Mamičky čakal bohatý program plný hudby, tanca a zábavy. Každá mama je krásna, no s pomocou našich šikovných kaderníčok i kozmetičiek bola ešte krajšia. Kým mamičky oddychovali, o deti sa postarali skvelí animátori v tvorivých dielňach.

Organizátorky ivšetci účinkujúci vložili do programu celé svoje srdce a možno preto bola atmosféra tohto dňa plná lásky, radosti, smiechu, slovom krásna a neopakovateľná.

Ku kráse a jedinečnosti tohto dňa prispeli aj naši sponzori, ktorým srdečne ďakujeme. Ale nič z toho by sme nezažili, keby nebolo VÁS, milé MAMINKY. A preto to najväčšie ĎAKUJEM patrí VÁM.