Aktuality 2021-2022

DNI KARIÉRY – CAREER DAYS

Webinár sa uskutočnil 13. októbra 2021 ako súčasť AT&T Dni kariéry. Career day organizuje nezisková organizácia JA Slovensko v spolupráci s firmou AT&T Global Network Services Slovakia. Projekt je určený pre všetkých stredoškolákov a absolventov vzdelávacích programov JA Slovensko.

phoca thumb m 001

Workshopy a webináre tejto organizácie sú zamerané na všeobecné princípy úspešného budovania si kariéry, počnúc výberom školy, spôsobom a formou uchádzania sa o zamestnanie, až po kariérny rast v zamestnaní. Tento webinár je výbornou príležitosťou pre študentov na inšpiráciu a zamyslenie ako naplno využiť svoj potenciál a ísť si za svojimi snami.

Žiačka:

„Webinár viedla lektorka pani Marcela Lendvaiová, ktorá pracuje v AT&T ako manažérka rozvoja a vzdelávania, zároveň pôsobí ako mentor a kouč. Pre nás žiakov si pripravila svoj príbeh úspešnej kariéry. Prednášku venovala tým žiakom, ktorých nemá kto podporiť v okolí. Chcela nás inšpirovať, aby sme si šli za svojim snom a nevzdávali sa. Opisovala svoju cestu životom, čo všetko si prežila a kde všade bola. Povedala, že sa nemusíme báť nových vecí a príležitostí a mali by sme byť odvážny. Pre každého je každý jeden deň príležitosť a mali by sme byť zaň vďačný.“