Aktuality 2019-2020

HALLOWEEN PARTY

V noci z 31. októbra na 1. novembra sa oslavuje sviatok HALLOWEEN, ktorý sa za posledné roky u nás stále viac udomácňuje. Je to jediná noc v roku, kedy je z hľadiska módy a krásy dovolené takmer všetko. Je to skvelá príležitosť využiť kreativitu, ktorá sa v nás skrýva.

 

Aj v našej škole bol 10. október 2019 zahalený do temných farieb. Šesť žiačok z odboru kozmetik mali preukázať svoju kreativitu, nápaditosť a šikovnosť na tému: HALLOWEEN PARTY. „Fantázii sa medze nekladú“ je hlavné heslo, ktorým sa žiačky riadili. Okrem precízneho líčenia bolo úlohou súťažiacich vytvoriť aj kostým, ktorý celý model dotvoril.

Hodnotenie bolo náročné, keďže každá žiačka si dala na svojej práci záležať. Každý model bol svojím spôsobom originálny a zaujímavý. Na prvom mieste sa umiestnila žiačka Klaudia Chovančáková (II. A). Krásne druhé miesto obsadila Natália Olešová a tretie miesto obsadila Katarína Ondreková. Mimoriadnu cenu dostala Nikoleta Jasenková, ktorá našu školu bude reprezentovať aj na krajskej súťaži.