Aktuality 2015-2016

JUVYR 2015

Aj tento rok mali žiaci stredných škôl možnosť predstaviť sa na celoslovenskom školskom podujatí JUVYR 2015. 24. až 26. novembra svoje remeselnícke zručnosti zviditeľnili študenti z celého Slovenska v priestore bratislavskej Aegon arény. Jedným zo sprievodných podujatí boli celoslovenské odborné súťaže „Ukáž čo vieš“ v odbore kozmetička a vizážistka a v odbore kaderníčka. Tradične sme si nenechali ujsť príležitosť ukázať svoj talent.

 

Do kozmetickej súťaže na tému „Jesenné variácie“ sa zapojila Kristína Chreneková (IV. A trieda) a Dominika Masničáková (III. A trieda). Danej téme nezodpovedalo len líčenie, ale aj celková vizáž modelky, vrátane účesu a oblečenia. Krásny „Svadobný účes“, ktorý bol témou kaderníckej súťaže, predviedla Dominika Kolčáková (III. K trieda). Aj pri tejto súťaži nerozhodoval len účes, ale aj celková vizáž modelky.

Napriek tomu, že sme sa v celkovom hodnotení neumiestnili na prvých troch miestach, možnosť ukázať „svetu“, čo vieme, je pre nás dostatočným zadosťučinením.