Aktuality 2015-2016

Moje ruky i srdce chcú povedať ĎAKUJEM milovanej maminke a mamám v Dome sociálnych služieb

Druhá májová nedeľa už tradične patrí všetkým mamičkám. Žiaci II. M, III. M, folklórny súbor Mútňanka a ďalší vybraní žiaci pripravili 5. mája 2016 všetkým mamičkám i babičkám pekný program, ktorého cieľom bolo poďakovať za ich lásku a obetavosť.

{youtube}coL8fMS3MuY{/youtube}

 

Všetci by si mali uvedomiť, že „mama je tou, ktorá môže nahradiť všetkých ostatných, ale ju nemôže nikto nahradiť“. Veľmi sa tešíme, pretože mamičky i babičky naše pozvanie prijali, zúčastnili sa programu a niektoré využili aj služby v našom kaderníckom i kozmetickom salóne. Každá mamička a babička bola obdarovaná srdiečkami vyrobenými rukami našich šikovných žiakov. Mali možnosť vyskúšať pekárenské dobroty, a tak potešiť aj svoj žalúdok.

9. mája 2016 sme navštívili aj Dom sociálnych služieb v Námestove, kde žiaci z II. M a III. M potešili programom pri príležitosti oslavy Dňa matiek aj dôchodcov. Obdarovali ich srdiečkami a naši herci zažili úžasný pocit z úsmevov i sĺz zúčastnených babičiek, ale aj deduškov.

Celá akcia bola zorganizovaná vďaka financiám z projektu „Moje ruky i srdce chcú povedať ĎAKUJEM milovanej maminke a mamám v Dome sociálnych služieb“ a pomocou všetkých, ktorí prispeli tvorbou srdiečok, medovníčkov, pozdravov, tvorbou programu… Všetkým ďakujeme za lásku, s ktorou pristupovali k prípravám i realizácii programu.