Aktuality 2014-2015

Park Snow Donovaly 2015

Od 2. februára 2015 do 6. februára 2015 sme sa zúčastnili Kurzu zimných športov na Donovaloch. Bolo tam super. Dve hodinky sme cestovali autobusom. Keď sme vystúpili, čakal na nás celkom pekný hotel.

{youtube}o5Bp-gCG-xA{/youtube}

Ubytovali sme sa v apartmánoch, ktoré síce neboli dokonalé, ale dalo sa tam vyspať, osprchovať a sem-tam nás prekvapila potopa. Pokiaľ ide o kuchyňu, raňajky nám tam veľmi chutili, ale jej vybavenosť by mohli v budúcnosti vylepšiť. Čo sa týka dozoru, lepší asi nemohol byť. Čo by som zmenila, tak určite by som predĺžila čas večierky. Na svahu nám bolo parádne, samé srandičky. Voľný čas sme mali na oddych a trošku by som pridala nejaký ten spoločný programík. Inak som asi spokojná so všetkým. Okolie nádherné, počasie nám vyšlo, domov sme došli všetci zdraví, zopár modriniek, nič hrozné, takže čo dodať. Budúci rok ideme určite. Teším sa.

Viktória Geššayová, I. K

Na Kurze zimných športov na Donovaloch nám počasie veľmi prialo. So svahom sme boli veľmi spokojní. Naši profesori nás veľa naučili. Kurz zimných športov bol zaujímavý. Boli sme aj na miestach, ktoré nebolo vždy ľahké zdolať. Niektoré pády boli veľmi bolestivé. Aj napriek tomu, veľmi pekne ďakujeme našim profesorom za ich námahu, bezpečnosť a zážitky, na ktoré nikdy nezabudneme.

Danka Dibdiaková, Erika Grofčíková, I. B

Náš Kurz zimných športov sa konal na Donovaloch. V pondelok sme sa všetci stretli pred školou a odtiaľ sme rovno aj vyrazili. Počasie nám celkom aj doprialo. Lyžovalo sa perfektne. Prvé dni sme sa poniektorí učili lyžovať, no väčšine z nás to išlo super. Pán profesor Rošťák nám urobil aj krásne fotky. Mali sme veľa voľných jázd, a to bolo na tom najlepšie. Niektorí lyžiari, ktorí sa vedeli lepšie lyžovať, išli aj s pánom profesorom Rošťákom na Novú Hoľu. Jazdilo sa tam nádherne a zvrchu sme si mohli pozrieť aj časť Tatier. Na zjazdovku sme sa vozili kabínkami alebo lanovkou. Bolo tam nádherne. Ani sme sa nenazdali a bol piatok. Užili sme si posledné voľné jazdy, aj keď počasie nám v ten deň nedoprialo. Ale aj tak to bol ten najlepší Kurz zimných športov.

Zuzana Ujmiaková, I. AS