Aktuality 2018-2019

Pocit úspechu

Už od septembra zamestnanci Ja Firmy M Future premýšľali o netradičnom výrobku, ktorý by sa presadil na JA Veľtrhu podnikateľských talentov.

Po zvážení všetkých nápadov a možných aktivít sa rozhodli zamerať na zdravie. Náš hlavný produkt Podbabiohorská soľ je z medicínskeho hľadiska odporúčaná na liečenie kožných chorôb, chorôb obehového ústrojenstva, nervových chorôb, chorôb pohybového ústrojenstva a taktiež gynekologických chorôb. Soľ sa môže používať ako forma kúpeľa, obkladov, na kloktanie, pitie v malých dávkach a inhaláciu. Vedľajším produktom boli cukríky Heal sweet (zdravo-sladké pokušenie). Tieto cukríky obsahujú: zázvor, med, klinčeky, citrónovú šťava a cukor. Pomáhajú pri chrípke, nachladnutiu, zápale priedušiek, vylučovaní hlienov, pri redukcii cholesterolu, migréne, posilňovaní imunity a tráviacich ťažkostiach.

Poctivá práca sa nám naozaj vyplatila. O tom sme sa presvedčili aj na 24. ročníku JA Veľtrhu podnikateľských talentov, ktorý sa konal 9. apríla 2019 v bratislavskom Avione. O umiestnenie v jednotlivých kategóriách bojovalo takmer 250 žiakov z 50 JA Firiem z celého Slovenska. Odborná porota udelila niekoľko ocenení v 5 hlavných a 2 výberových oceneniach. Podarilo sa nám umiestniť na 3. mieste v hlavnej kategórií – CITI Finančné riadenie.