Aktuality 2017-2018

Prihlás sa do ŠTC!

Aj tento rok sa môžeš prihlásiť do Študentského trénerského centra Microsoftu. Do programu ŠTC sa vyberajú každý rok študenti z druhých ročníkov stredných škôl.

 

V prvom roku sa vzdelávaš a vylepšuješ v Microsoft Office a zároveň zlepšuješ svoju angličtinu. Súčasťou prvého ročníka je aj absolvovanie kurzu prezentačných a komunikačných zručností. V druhom roku ťa čaká výučba programovania a serverových technológií. V prípade záujmu môžeš nadobudnúť množstvo odborných certifikácií prostredníctvom kurzov v programe Microsoft Virtual Academy alebo odborných testov, vďaka ktorým máš možnosť získať titul Microsoft Certified Proffesional. Certifikáty z danej oblasti dokazujú, že ich držiteľ je skutočným expertom v odbore. Druhý ročník ŠTC je ukončený praktickou absolventskou prácou a slávnostným odovzdaním certifikátov o úspešnom absolvovaní tohto programu.

Okrem tohto všetkého stretneš množstvo známych osobností, urobíš si meno a získaš skúsenosti vo vnútornom chode konferencií, stáží, fungovaní v tímoch a množstvo iných aktivít. ŠTC ti tak ponúka osobné vzdelanie a skvelý štart do kariéry.

Prihlás sa do 24. 11. 2017 a staň sa jedným z nás.

stc.microsoft.sk