Aktuality 2016-2017

Rozhodnutie, ktoré mi zmenilo život

Ako budúca kaderníčka som využila ponuku spoločnosti Kadeřníctví 100CZK a absolvovala som týždňovú stáž v Prahe. Okrem získania mnohých skúseností som sa mohla zapojiť do súťaže Student Style.

Získala som tretie miesto, ale aj možnosť odborného školenia v meste módy – v Miláne. A tak pre mňa začali tri čarovné dni, ktoré mi dali veľmi veľa nielen v odbornom, ale aj v osobnom živote. Možnosť spoznať iný svet, zažiť pravú taliansku pohostinnosť a temperament, vidieť mnoho kultúrnych i prírodných krás a mala som možnosť vidieť naživo, ako strihá majster sveta medzi kaderníkmi – Massimo Dalmassino. Ukázal nám veľmi veľa techník moderných strihov a účesov. A to nehovorím o jeho doslova magickom tanci pri strihaní zákazníčok. Neuveriteľný zážitok.

Skvelými zážitkami boli aj exkurzia v závode na výrobu kaderníckych farieb značky Hair Company, návšteva úchvatných talianskych katedrál, plavba loďou, prekrásne záhrady, večerná atmosféra mesta módy a stretnutia s milými ľuďmi. Cítila som sa ako v rozprávke. Táto rozprávka pokračuje ďalej, pretože som získala aj pracovné miesto v kaderníckom salóne v Prahe.

Čo dodať na záver? Všetky tieto úžasné veci sa mi stali len vďaka jednému správnemu rozhodnutiu – prijať ponuku stáže v Kadeřnictví 100CZK.

Odkaz pre ostatné kaderníčky:

„Ak sa vám naskytne taká možnosť, neváhajte ani sekundu. Každá na to máte! Dúfam, že sa stretneme v Prahe, ja sa budem na vás tešiť a vy určite nebudete ľutovať.“