Aktuality 2021-2022

Stredoškolský podnikateľský zámer 2022

V utorok 3. mája 2022 som sa zúčastnila podujatia Inovačný rozvoj regiónov IRR 2022 v Žiline. Toto podujatie začalo v priateľskom duchu prezentáciou rôznych zaujímavých osobností zo Žilinského kraja v rôznych oblastiach.

phoca thumb m 001

Neskôr sa predstavilo centrum INOVIA, ktoré nám opísalo svoje vízie a plány do budúcnosti. Zaujímavým bodom bola panelová diskusia, v ktorej účastníci mohli dávať otázky rôzneho druhu.

Nasledovalo ocenenie Inovácií Žilinského kraja a Stredoškolských podnikateľských zámerov. Získala som 3. miesto v kategórii Stredoškolský podnikateľský zámer so svojim projektom POMÁHAJKO. Predmetom tejto súťaže bolo vytvorenie vlastného podnikateľského zámeru v ľubovoľnej oblasti. Okrem finančnej odmeny som získala voucher na konzultačné hodiny od spoločnosti INOVIA. Tento zaujímavý deň sa ukončil neformálnym networkingom účastníkov podujatia spojený s Inovačným kvízom a ďalším voľným programom.

Je super zapojiť sa do rôznych súťaží a projektov. Nie je to iba o čase, ktorý strávite pri vypracovaní projektu. Ide hlavne o Vašu prezentáciu, osobný rast, stretnutie zaujímavých ľudí, pomôžete iným svojim projektom, ohodnotia Váš projekt, či už finančne alebo materiálne a v neposlednom rade je to Váš osobný posun ďalej. Tak neváhajte sa zapojiť, najťažšie je začať. Keď prekonáte tento krok, určite vyhráte aspoň vo svojom živote to, že ste prekonali vlastný strach. Tak hor sa do toho. Kto neskúsi, nezažije.

Odkaz na súťaž.