Aktuality 2020-2021

Vieme ako na to…

Začiatky nášho podnikania neboli vôbec jednoduché. V čase, keď mnohí skúsení podnikatelia museli ukončiť svoje podnikanie v dôsledku pandemických opatrení, naša študentská firma EFYOU len začínala. Chvíľami sme mysleli, že to vzdáme, no nakoniec sme to zvládli.

phoca thumb m 001

Najskôr sme plánovali zájazdy do susedných krajín, no kvôli pandémii sme sa nemohli uberať týmto cestovateľským smerom. Zmenili sme predmet podnikania a prispôsobili ho aktuálnej situácii. Vedeli sme, že deti sú zatvorené doma. Naším hlavným produktom bol pracovný zošit Čmárajko, ktorý sa stal aj najžiadanejším. Samozrejme neostali sme len pri tomto produkte. Vyrábali sme batikované tričká, vonné sviečky, bomby do kúpeľa, rúška a eko-tampóniky.

Vyvrcholením nášho podnikateľského úsilia bol Veľtrh podnikateľských talentov, ktorý každoročne organizuje nezisková organizácia JA Slovensko.

Naša celoročná snaha nebola zbytočná, pretože sa nám podarilo umiestniť v dvoch kategóriách:

CITI Finančné riadenie  – 2. miesto,

IBM prezentácia – 3. miesto.

Získanie ocenení nás veľmi teší a veríme, že nás toto podnikanie posunie dopredu v našej budúcej kariére, pretože sme nadobudli mnohé skúsenosti a zručnosti a vieme ako na to.