Aktuality 2022-2023, KADERNÍCKE A KOZMETICKÉ AKTIVITY

COOP Jednota – poskytnutie kozmetických služieb

coop

V stredu 21. júna 2023 sme sa, žiačky I. A a II. A triedy, vybrali spoločne na akciu COOP Jednota. Tento rok sme sa stretli v priestoroch hotela Studnička, kde sme si uctili prácu verných zamestnancov COOP Jednoty.

Ich prácu sme ocenili a preukázali sme im vďaku kozmetickými službami, ktoré boli hlavne pre nich. Bolo to líčenie, formovanie a farbenie obočia, manikúra a lakovanie nechtov, samozrejme najdôležitejšia bola masáž rúk. Robili sme to s láskou.

O skvelú atmosféru sa postaral výborný moderátor Juraj Bača, ktorý všetkých zabával a aj zaspieval. Na akcii vystúpila kapela Heľenine oči, Kortina, DJ Buchta. A čo by to bolo za akciu bez skvelého a lahodného jedla ako je guláš alebo naše obľúbené klobásky, ryby, rôzne šaláty či zemiaky?

Svoje nadšenie sme mohli zdokumentovať odfotením sa vo fotobúdke. My, ako žiačky prvého a druhého ročníka, môžeme s istotou povedať, že sme si akciu veľmi užili. Posunulo a motivovalo nás to viac pomáhať druhým, čo i len obyčajnou masážou rúk, ktorá potešila najmä pracujúce ženy či mužov. Veď predsa každý človek a každá profesia je niečím výnimočná, no za tým stojí aj pracovitosť. Deň sme si užili a tešíme sa na budúci rok. Dúfame, že sa znova zúčastníme takejto akcie.

Adela Pechová, II. A