Aktuality 2022-2023, KADERNÍCKE A KOZMETICKÉ AKTIVITY

Kurz 3D riasy, Lashesh lifting, laminácia obočia 

Krásne riasy, rozžiarené oči a dokonalé obočie. Po takejto kráse túži každá žena. 

Každá z nás má svoje plány, očakávania a sny. V živote chceme niečo dosiahnuť a urobiť ho lepším. Preto sme sa rozhodli, že v stredu 17. mája 2023 sa zúčastníme troch kurzov. Kurz 3D RIASY,  

LASHESH LIFTING a LAMINÁCIA OBOČIA, ktoré viedla školiteľka Timea Palkovičová, riaditeľka  firmy RX-ENERGY a kozmetička Dominika Bieliková. Umelé mihalnice sú prirodzene tenké, efektívne zaoblené a v rôznych dĺžkach pre vytvorenie dokonalého pohľadu. Oko sa rozjasní a opticky zväčší. Ideálne je chodiť na doplňovanie každé tri týždne, aby sa vypadnuté mihalnice doplnili.  

Hneď z rána sme sa venovali kurzu 3D riasy. Pani Timea Palkovičová nás najskôr teoreticky oboznámila a predstavila produkty, s ktorými budeme pracovať, ukázala nám postup. Následne sme mali možnosť vyskúšať si vedomosti aj v praxi na modelkách. Oko sa opticky zväčšilo a rozjasnilo, mihalnice pôsobili prirodzene i zmyselne. Ďalší kurz, ktorý nasledoval bol Lash lifting. Vďaka Lash liftingu boli mihalnice krásne, prirodzene vytočené a opticky zväčšené. Obidva kurzy nám ukázali ako jednoducho sa riasy dokážu zmeniť za pár minút. V poslednom treťom kurze sme sa venovali laminácii obočia, kedy sme dosiahli obočie krásne vyčesané a vzhľad bol dokonalý. 

Sme hrdé na to, že sme kurzy zvládli, čím sme si rozšírili obzory. 

Chceli by sme sa poďakovať za deň, na ktorý ani jedna z nás nezabudne. Veľká vďaka patrí pani Timei a pani Dominike, pani majsterkám, ktoré nám kurz zabezpečili, čím nám veľmi pomáhajú splniť si sny. Nesmieme však zabudnúť aj na naše modelky, ktoré nám pomohli v tom, čo každá z nás potrebuje v praxi. Po zaškolení sme získali certifikát. 

 

Kolektív I. A