Aktuality 2022-2023, KADERNÍCKE A KOZMETICKÉ AKTIVITY

Kurz spoločenských účesov na našej škole

Zdokonaľovanie a školenie sa v odbore kaderník je veľmi dôležité, pretože všetko je v pohybe a vyvíja sa. Napredujú aj nové trendy, rôzne postupy a procedúry. Naši žiaci si to uvedomujú a vyhľadávajú rôzne spôsoby, ako sa čo najlepšie zdokonaliť. Škola ponúka okrem webinárov aj školenia a kurzy. 

1. decembra 2022 nás navštívila kaderníčka Lucia Bolibruchová, ktorá nás obohatila o skúsenosti v oblasti spoločenských účesov. Žiaci mohli vidieť tri modelky, na ktorých česala nádherné a prepracované účesy. Kurz sa niesol v duchu krásnych zádušných vĺn a vypnutých drdolov.

Veríme, že žiakom sa kurz páčil a upevnili si novonadobudnuté vedomosti česaním na vlastných modelkách pod vedením školiteľky. Žiakom po skončení kurzu odovzdala certifikát. 

Spätná väzba žiakov 

„Na kurze som sa veľa naučila. Naučila som sa veľa o produktoch a ako si mám vlasy na účes pripraviť. Získala som veľa inšpirácie do mojej kaderníckej praxe. Som veľmi vďačná, že som mohla takýto kurz absolvovať. ˝ 

„Kurz sa mi veľmi páčil, dozvedela som sa veľa nových informácii a mám viac inšpirácie.“ 

„Na kurze sa mi veľmi páčil výber účesov, ktoré sa česali. Naučila som sa ako si vlasy pripraviť a spracovať pred česaním.˝ 

Mgr. Anna Žatkuľáková