Aktuality 2022-2023, KADERNÍCKE A KOZMETICKÉ AKTIVITY

Prezentácia Kozmetika, zdravie, krása

Máj je mesiacom, kedy nám všetko začína rozkvitať a život je razom pestrejší. V piatok 2. júna 2023 si trieda II. A pripravila bohatú prezentáciu s názvom Kozmetika, zdravie, krása, ktorá mnohým priniesla veľa zaujímavostí a spestrenie všedného dňa.

Ak nevieš aký máš typ pleti a ako sa správne o svoju pleť starať, táto prezentácia ti možno pomohla zodpovedať tvoje otázky. Či už je pleť suchá, ako popraskaná pôda, alebo normálna, či ba dokonca zmiešaná alebo mastná, o každú pleť sa treba správne postarať, lebo kožu máme len jednu a pokiaľ sa o ňu budeme správne starať, tak nám to raz vráti.  Aj toto bola jedna z hlavných myšlienok prezentácie od dievčat z II. A triedy. Žiačky sa svojim výkladom a dobrými radami snažili odovzdať každému cenné vedomosti, ktoré budú môcť aplikovať aj doma. Avšak nebol to len výklad, prezentácia obsahovala veľa aktivít, ako napr. dotazníky, zábavný kvíz pre chlapcov, alebo aktivita: Uhádni typ pleti prostredníctvom veršovaných básní, ktoré si žiačky pripravili pre svojich poslucháčov. Každá z nás chce byť krásna a dievčatá z II. A ukázali, že aj trošku make-upu a farby do tváre stačí, aby sme sa rozžiarili. Sme veľmi vďačné, že sa študenti do našich aktivít zapájali a prispievali dobrou náladou.

Celá táto prezentácia bola pre nás jedna veľká skúsenosť, za ktorú sme veľmi vďačné a pevne veríme, že nám to veľa do života prinesie. Nie len nám, ale aj všetkým, ktorí sa tejto prezentácie zúčastnili. Obrovské ĎAKUJEM patrí našim pani majsterkám za ich ochotu a obrovskú trpezlivosť pri samotnej príprave tejto prezentácie.

kolektív II. A