Aktuality 2023-2024, KADERNÍCKE A KOZMETICKÉ AKTIVITY, SÚŤAŽE

Školská súťaž – Disney princezná  

„Vrátiť sa späť do čias, kedy sme sa hrali na princezné, by bolo skvelé priam kúzelné!“ Naša škola nám to umožnila a s veľkou pomocou pani majsteriek sme sa ocitli opäť v tomto čarovnom čase!  

8. marca 2024 sa na našej škole uskutočnila súťaž v líčení na tému Disney princezná. Tejto súťaže sa zúčastnili sa žiačky 1. ročníka – 4. ročníka študijného odboru kozmetik. V súťaži sme mohli vidieť rôzne rozprávkové princezné, ako napríklad Snehulienka, Popoluška, Cililink a mnoho iných. 

Naplno sme využili svoju kreativitu, fantáziu a nadobudnuté zručnosti nielen pri líčení, ale aj pri tvorbe kostýmov. Počas súťaže sme sa opäť vrátili do čias rozprávok, ktoré nám pripomenuli detstvo. Každá práca bola niečím jedinečná. Vo výsledku nás prekvapili všetky výkony šikovných žiačok v študijnom odbore kozmetik. Našu pozornosť si získala najmä Snehová kráľovná, ktorá získala mimoriadnu cenu. 

Žiačky sa umiestnili:  

  1. miesto: Sofia Lašťaková, II. A
  2. miesto: Kvetoslava Krivdová,I. A
  3. miesto: Adela Pechová, III. A

Mimoriadna cena: Laura Palugová, I. A 

Ďakujeme našim šikovným kaderníčkam za pomoc a ochotu, či spoluprácu pri príprave účesov jednotlivých modelov a všetkým za účasť. Veľký obdiv patrí žiačkam, ktoré sa zúčastnili a ukázali svoj talent. Tešíme sa na ďalšie súťaže a chceli by sme podporiť každú kozmetičku, aby prekonala strach a ukázala aký talent sa v nej ukrýva.  

Kolektív III. A