Aktuality 2016-2017

Stáž v Prahe

O tom, že najlepším učiteľom je osobná skúsenosť, vieme všetci. Sieť kaderníckych salónov v Českej republike – Kaderníctvo 100 CZK nám kaderníčkam umožnila takto sa učiť. Táto sieť kaderníctiev ponúka možnosť získať odbornú stáž a bonusom je aj účasť na súťaži o atraktívne ceny – StudentStyle.

 

A tak sme sa od 12. decembra 2016 do 18. decembra 2016 stali dočasnými obyvateľkami Prahy a pracovnými silami v jednom z pražských salónov tejto značky.

Naši školitelia nám pripravili milé a zábavné privítanie. Počas celého pobytu sa o nás vzorne starali. Každý deň v kaderníctve nám priniesol novú skúsenosť – spoznávali sme nových ľudí, rôzne techniky práce a dokonca sme pri práci so zahraničnými klientami mali možnosť zdokonaliť sa v anglickom jazyku.

No nebolo to len o pracovných povinnostiach. Počas voľného času sme spoznávali mesto, navštevovali rôzne kultúrne a historické pamiatky, samozrejme nákupné centrá a zažili veľa zábavy.

Vďaka tejto stáži sme sa zdokonalili nielen v kaderníckej praxi, ale naučili sa samostatnosti a zodpovednosti. Bola to pre nás úžasná skúsenosť nielen po profesionálnej, ale aj po ľudskej stránke.