Aktuality 2021-2022

Kurzy 3D mihalnice a Lash lifting

„Naše oči sú oceán, v ktorom sa odrážajú naše sny.“

Každá z nás má svoje plány, očakávania a sny. V živote chceme niečo dosiahnuť a urobiť ho lepším. Preto sme sa rozhodli, že v stredu 30. marca 2022 sa zúčastníme dvoch kurzov. Navštívili nás odborníčky, ktoré nám priniesli do života a budúcej kariéry nové príležitosti.

phoca thumb m 001

Od prvej chvíle sme vedeli, že deň strávime v spoločnosti príjemných dám. Hneď z rána sme sa venovali kurzu 3D riasy. Pani Timea Palkovičová nám najprv predstavila produkty, s ktorými budeme pracovať a ukázala nám postup. Následne sme dostali možnosť vyskúšať si vedomosti aj v praxi na modelkách. Oko sa opticky zväčšilo a rozjasnilo, mihalnice pôsobili prirodzene i zmyselne. Ďalší kurz, ktorý nasledoval niesol názov Lash lifting. Vďaka Lash liftingu boli mihalnice krásne, prirodzene vytočené a opticky zväčšené. Obidva kurzy nám ukázali ako jednoducho sa riasy dokážu zmeniť za pár minút. Sme hrdé na to, že sme kurzy zvládli, a tým si rozšírili obzory.

Chceli by sme sa v mene celej I. A poďakovať za deň, na ktorý ani jedna z nás nezabudne. Veľká vďaka patrí pani Timei, pani Angelike, pani majsterkám, ktoré nám kurz objednali, a tým nám veľmi pomáhajú plniť si sny. Nesmieme však zabudnúť aj na naše modelky, ktoré nám pomohli v tom, čo každá z nás potrebuje v praxi.