Aktuality 2019-2020

Lyžiarsky výcvik 2020

Od 27. 01. do 31. 01.2020 sme sa zúčastnili lyžiarskeho výcviku na Kubínskej holi. Ubytovali sme sa v chatkách. Lyžiarsky výcvik bol pre niektorých len zdokonalením, ale pre viacerých to znamenalo niečo nové. Rozdelili nás do skupín a pridelili jednotlivým učiteľom, ktorí sa nám venovali na svahu počas výcviku.

 {youtube}2oN-bfKDgzo{/youtube}

 

Hoci nám vždy počasie neprialo, bolo to pre nás o to zaujímavejšie. Výhľady možno nazvať neopísateľnými, ale najmä pocit, keď sme svah zlyžovali celkom zhora…, za ten to stálo. Každý večer sme sa tešili na spoločný večer so spolužiakmi na chatkách, večerné rozhovory a smiech. Sme veľmi radi, že sme sa mohli zúčastniť výcviku a ďakujeme učiteľom za ich trpezlivosť.

Petra Jankolová, I.B

 

Náš lyžiarsky sa konal od 27. 01.2020 do 31. 01.2020. Boli sme ubytovaní v Tília Kempe, kde sme sa cítili veľmi dobre. Jedinou nevýhodou bola veľká zima v chatke. Lyžovali sme na Kubínskej holi. Náš deň začínal ráno o 6.30 h, o 7.15 h sme mali nástup a následne raňajky (švédske stoly), o 8.20 h sme sa stretli pri autobusoch a odchádzali na vlek. Lyžovali sme do 12.00 h, potom bol obed. Poobede sme zase lyžovali do 15.15 h, potom sme sa stretli a odišli do kempu. Večer sme mali asi tak hodinku voľno a išli sme na večeru o 18.00 h. Nasledoval voľný program. Myslím si, že sme si lyžiarsky výcvik všetci užili. Naši inštruktori boli fajn a zažili sme s nimi veľa zábavy. Všetci si odnášame množstvo zážitkov, hlavne tých dobrých. Myslím si, že sme mali príležitosť lepšie sa spoznať a skamarátiť sa.

Megan Huráková, I. M