Aktuality 2014-2015

Majstrovstvá Oravy vo florbale dievčat

Majstrovstvá Oravy vo florbale (postupový turnaj na krajské kolo vo florbale dievčat) sa konal 20. novembra 2014 v Tvrdošíne.

Naše dievčatá hrali zápas o postup do krajského kola s dievčatami z Gymnázia v Tvrdošíne. Zápas bol veľmi napínavý. Je už známe, že dievčatá z Tvrdošína sú veľmi silné hráčky. Naše dievčatá túto výzvu prijali a statočne bojovali o postup na kraj. V prvom polčase bol stav výborný pre naše dievčatá. Prvý gól, ktorý dostali ich povzbudil tak, že prvý polčas, ktorý trval 20 minút, skončil 3:1 pre nás. Dievčatá už boli v druhom polčase vyčerpané, aj napriek tomu sa snažili o to, aby si domov odniesli výhru. Druhý polčas skončil 4:4, preto bolo predĺženie. V predĺžení sme dostali gól a tak sa tento zápas skončil 5:4 pre Tvrdošín. Trochu nás mrzí, že tento zápas rozhodca neobjektívne pískal. Dievčatám veľmi pekne ďakujeme za účasť a prajeme im šťastie na budúci rok.